Евакуатор Одеса

евакуатор

Всі учасники дорожнього руху, так чи інакше, знаходяться під загрозою потрапляння в неприємну ситуацію, коли автомобіль може несподівано зламатися.

Від цього не застрахований навіть найсучасніший автомобіль, чудово оснащений в технічному плані. При виникненні складної ситуації на дорозі рекомендується використовувати дешевий евакуатор Одеса автовластникам.

Цілодобова служба евакуації Евакуатор Одеса 24/7 протягом тривалого періоду часу успішно функціонує на ринку надання сервісу по оперативної евакуації машин. У компанії нашої ви зустрінете найприйнятніші ціни в Одесі. Фахівці оперативно реагують на всі вступники їм заявки на телефон при цілодобовому режимі.

Вони назвуть точні ціни на послуги, що надаються виходячи з кожного конкретного випадку.

Наявність великого досвіду з транспортування автотранспорту дозволяє приймати складні замовлення. При необхідності технічна допомога буде надана прямо на дорозі. В основному ж транспортування відбувається по місту Одеса (Україна) до найближчої СТО або стоянки плюс вивезення з порту за попереднім замовленням.

Послуги евакуатора

Сервіс в основному представлений:

  • вантажно-розвантажувальні роботи щодо автотранспортного засобу на евакуатор;
  • дбайливого перевезення авто за допомогою буксира до кінцевого пункту знаходження.

У компанії є власний спеціалізований автотранспортний парк, де є самі передові моделі плюс необхідне обладнання для виконання складних завдань. Всі евакуатори постійно проходять технічний огляд перед виходом на лінію, що робить використання даних машин безпечним та надійним. Клієнту це дозволяє уникнути важких наслідків при перевезенні авто. Ви можете бути впевнені сьогодні, що ваш автомобіль знаходиться в міцних надійних руках профі. Ця послуга виконується дбайливо, якісно недорого! Ми оперативно реагуємо на термінові замовлення.

Виклик евакуатора

Автоевакуація є сервісною послугою високої якості, яку замовляють в разі необхідності провести перевезення автомобілів різних марок й моделей. Місто це скупчення великої кількості автотранспортних засобів, що веде до підвищеної небезпеки виникнення ДТП. Дорога ж є непередбачуваним чинником, де може статися все що завгодно.

евакуатор в одесі Евакуація проходить цілодобово, тому ви в будь-який момент можете звернутися до нас, щоб отримати якісну послугу за прийнятними цінами. Роботи проводяться оперативно, співробітники гарантують повну безпеку для своїх клієнтів та їх авто. Численні позитивні відгуки підтверджують цю думку. Час подачі 15 - 30 хвилин. Це досить швидко для великих міст. Вартість за км. від 15 гривень.

За кермом евакуатора знаходяться професійні водії, що володіють великим досвідом й навичками професійного водіння. Перевезення автотранспорту здійснюється дбайливо відповідно до всіх норм вимог, що пред'являються до даного сервісу.

Сьогодні Одеса є одним з найбільших українських міст. У зв'язку з цим немає нічого дивного в тому, що наша служба евакуації користуються великим попитом у місцевих жителів та гостей міста. Спеціальна техніка компанії постійно обслуговує основні вулиці міста, тому час реагування на виклик мінімально.

Замовляти евакуацію у нас - це бути впевненим, що все пройде благополучно. Вам необхідно лише назвати оператору своє точне місце розташування, назвати марку автотранспортного засобу плюс вказати технічний стан машини. Для вас буде підібраний відповідний евакуатор evakuator-odessa.com.ua недорогий, розташований найближче до вас. Це скоротить час й вартість послуг, що надаються.

При виникненні питання про те, скільки коштує за км евакуація, наша диспетчерська служба дасть точну відповідь за номером телефону. Ціна послуги залежить від габаритів автомобіля, його технічного стану, району - Малиновський, Київський, Приморський, Суворовський або приміська зона. Використання служби евакуації - це реально дешевий оперативний спосіб перевезення транспорту.

Наші координати

Евакуатор Одеса 24/7
Маріїнська вулиця 1 оф. 2
65012 Одеса, Україна
Телефон:+380681949884
Наші координати
46.467098 N 30.749397 E
Евакуатор Одеса 24/7. Одеса
X
Позвонить