Послуги евакуатора в Одесі

евакуатор Кожен автовласник може раптово зіткнутися з поломкою транспортного засобу в дорозі або стати учасником ДТП.

Іноді необхідно вирішити проблему перевезення водного транспорту або спецтехніки до точки стоянки, доставки нового автомобіля до місця реєстрації або продажу.

У всіх перерахованих випадках досягти поставленої мети швидко, без негативних наслідків допомагають професійні послуги евакуатора в Одесі та прилеглих районах. Спеціальна техніка буде доставлена до точки вашого перебування максимально оперативно, дбайливо.

Досвідчений водій-оператор здійснить навантаження машини на платформу й надійно зафіксує її перед транспортуванням на автоевакуатори.

Пам'ятайте, що при замовленні евакуатора клієнт повинен мати при собі документи для підтвердження прав власності на машину. Оператор повинен переконатися, що не робить протиправних дій й ефективно надає професійну допомогу.

Де замовити послуги евакуатора

Наша компанія надає послуги евакуатора Одеса на високому професійному рівні з гарантією отримання бездоганного результату. Ми швидко доставимо спецтехніку до місця навантаження авто, транспортуємо машину до пункту кінцевого призначення плюс простежимо, щоб в дорозі на ній не з'явилися додаткові пошкодження.

Ми реагуємо на заявки клієнтів цілодобово, оскільки знаємо, наскільки важливо своєчасно надати допомогу. Знаходження людини та несправного автомобіля в межах проїзної частини становить серйозну загрозу для всіх учасників руху. Необхідно якомога оперативніше перевезти транспортний засіб до місця стоянки або проведення ремонтних заходів, щоб виключити виникнення аварійної ситуації.

Переваги співпраці з нами:

  • Наш сервіс евакуації функціонує без вихідних.
  • Щоб замовляти спецтехніку, досить зберегти в телефоні контактний номер нашої компанії.
  • Досвідчені кваліфіковані менеджери приймуть терміновий виклик, уточнять найбільш важливу інформацію, підберуть оптимальну модель автоевакуатора для виконання запланованих робіт.
  • Ми працюємо по Україні на протязі декількох років, тому встигли завоювати визнання своїх клієнтів.

Завдяки наявності власного парку спецтехніки в Одесі наша служба евакуації перевозить різні машини загальною масою до 10 тонн в різні райони міста: Приморський, Київський, Малиновський та Суворовський. Ми сьогодні здійснюємо вивезення з порту, доставку авто по Україні, евакуацію автомобілів, які постраждали під час ДТП на Київській трасі спільно з службою «Евакуатор Сервіс» нашими перевіреними партнерами.

Виклик автоевакуатора Одеса

послуги евакуатора Ми встановлюємо кращі ціни в місті на послуги евакуації, оскільки дорожимо кожним замовником й бережемо його бюджет. Ми розраховуємо вартість за км шляху, тому в момент прийому заявки менеджер вже готовий озвучити попередню вартість робіт.

Щоб отримати дешевий евакуатор в Одесі, заздалегідь ознайомтеся з ключовими факторами, що впливають на вартість послуг. Остаточна ціна визначається моделлю, класом, габаритами, що транспортується авто.

Якщо ваша машина належить до сегменту економ або це малолітражка, то її евакуація буде набагато дешевше перевезення кросовера.

На вартість послуг має прямий вплив розташування машини, характер несправності.

Ми готові вирішити проблему недорого й надати гарантії безпечного транспортування рухомого майна в фінальний пункт маршруту.

Щоб перейнятися довірою до нашої компанії, досить почитати численні позитивні відгуки інших клієнтів. Ми завжди готові допомогти та зробити це максимально професійно!

Наші координати

Евакуатор Одеса 24/7
Маріїнська вулиця 1 оф. 2
65012 Одеса, Україна
Телефон:+380681949884
Наші координати
46.467098 N 30.749397 E
Евакуатор Одеса 24/7. Одеса
X
Позвонить